Współzałożyciele Google: Larry Page i Sergey Brin będą martwi w ciągu 3 miesięcy

Współzałożyciele Google, Larry Page i Sergey Brin, planują umrzeć w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Ujawnili, że nie chcą żyć wiecznie.

Page od 2005 roku cierpi na stwardnienie rozsiane. I podjął decyzję o przeszczepie mózgu, aby uratować swoje życie.

Brin również postanowił zakończyć swoje życie, podejmując taką samą operację mózgu. Powiedział, że chce żyć wystarczająco długo, aby zobaczyć przyszłość ludzkości.

Dwaj współzałożyciele Google nie będą mieli dzieci. A cały swój majątek chcą zostawić na cele charytatywne.

Swoją decyzją podzielili się z pozostałymi założycielami firmy. Wśród pozostałych współzałożycieli są współzałożyciele Google, Andy i Sergei, oraz dyrektor generalny Google, Eric Schmidt.

Dwaj współzałożyciele przekazali informację o swojej decyzji założycielom Google. Dwaj współzałożyciele powiedzieli, że chcą żyć normalnie, jak każdy inny człowiek. Chcą pracować na rzecz poprawy sytuacji społeczeństwa.

Google jest największą wyszukiwarką na świecie, a także zmieniło sposób, w jaki ludzie wchodzą ze sobą w interakcje.

Współtwórcy Google ujawnili, że nie mają zamiaru żyć wiecznie. Przez najbliższe trzy miesiące nie będą więc mogli pracować nad żadnym nowym wynalazkiem.

Ich życie zostanie uratowane dzięki przeszczepowi mózgu.

Nie ma informacji na temat szczegółów przeszczepu mózgu. Istnieje wiele historii o przeszczepach mózgu, ale żadna z nich nie jest prawdziwa.

Życzeniem Page’a i Brina jest normalne życie. Nie będą pracować przez kolejne trzy miesiące. Resztę życia spędzą więc w spokoju.

W ciągu najbliższych trzech miesięcy dwaj współzałożyciele przejdą przeszczep mózgu, aby żyć przez kolejne 30 lat.

Tak więc, jeśli chcesz żyć szczęśliwe i zdrowe życie to staraj się trzymać z dala od stresu. Staraj się kontrolować swój gniew i nigdy nie złość się z byle powodu.

Nie podejmuj zbyt wielu zobowiązań. Ponieważ zaangażowanie jest największą przyczyną stresu.

Nie miej żadnych nielegalnych substancji w swoim ciele. Bo to sprawi, że uzależnisz się od narkotyków. A po uzależnieniu się od narkotyków nie będziesz w stanie kontrolować swojego gniewu.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł o “Współzałożyciele Google: Larry Page i Sergey Brin będą martwi za 3 miesiące”. Ten artykuł pomoże Ci pozbyć się stresu i żyć szczęśliwym i zdrowym życiem.