WordPress Sample Pages: Jak stworzyć prostą stronę

Czy jesteś nowy w WordPressie? Jeśli nigdy nie używałeś WordPressa, to być może widziałeś bloga, który ma nazwę “WordPress” i jesteś zainteresowany, aby wiedzieć, co to jest. Cóż, jest to system zarządzania treścią typu open source.

Możemy powiedzieć, że WordPress jest najpopularniejszą platformą blogową i najczęściej używaną stroną internetową. Jest bardzo łatwy w użyciu i prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować go na swoim komputerze i stworzyć swoją stronę internetową.

Możesz tworzyć różne rodzaje stron internetowych za pomocą WordPressa. Istnieją różne kategorie dostępne w WordPressie i możesz wybrać dowolną z nich. Strona może być utworzona w dowolnej kategorii jak Biznes, Blog, Galeria itp.

Obecnie istnieje wiele usług hostingowych, które zapewniają hosting dla WordPress. Tak więc, jeśli chcesz rozpocząć blog, to nie musisz się martwić. Możesz łatwo wybrać dowolną usługę hostingową i rozpocząć blog.

Ale, jeśli chcesz stworzyć stronę internetową do użytku osobistego, to można przejść do self-hosting opcji. W tym, trzeba będzie zapłacić za hosting. Tak więc, jest to lepszy pomysł, aby przejść do opcji hostowanej strony internetowej.

Istnieje wiele usług hostingowych, które zapewniają wsparcie dla WordPress. Niektóre z nich to BlueHost, HostGator, WP Engine, SiteGround i Godaddy. Możesz wybrać dowolny z nich i rozpocząć blog.

Ale to nie jest konieczne, że trzeba wydać ogromną ilość pieniędzy, aby rozpocząć blog. W sieci dostępnych jest wiele darmowych i tanich motywów WordPress. Możesz je pobrać z katalogu WordPress.

Motywy te są bardzo pomocne przy tworzeniu prostej strony.

Istnieją tysiące darmowych i premium motywów WordPress dostępnych online. Możesz przeszukać je online i na pewno znajdziesz ten, który Ci odpowiada.

W tym artykule powiem Ci, jak stworzyć prostą stronę w WordPressie.

Kroki:

Po pierwsze, musisz zarejestrować się na stronie WordPress.com. Po tym będziesz musiał kliknąć na ikonę “Forum” w prawym górnym rogu ekranu. W tym miejscu pojawi się opcja “Utwórz nowy post”.

Znajdziesz tam prosty formularz do wypełnienia. Wymagane pola to tytuł, opis i kategoria. Po wypełnieniu formularza będziesz musiał kliknąć przycisk “Opublikuj”.

Po opublikowaniu będzie on widoczny w pulpicie nawigacyjnym Twojego bloga.

Możesz również stworzyć prostą stronę w swoim WordPressie. Podzielę się więc z Tobą krokami, aby stworzyć prostą stronę w WordPressie.

Kroki:

Po pierwsze, będziesz musiał zarejestrować się na stronie WordPress.com.

Po tym, będziesz musiał kliknąć na ikonę “Forum” w prawym górnym rogu ekranu. W tym miejscu zobaczysz opcję “Utwórz nowy post”.