10 najlepszych motywów WordPress na 2018 r.

WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) i jest to najbardziej preferowany CMS dla blogerów i właścicieli stron internetowych. Wraz z nowymi aktualizacjami i nowymi funkcjami WordPressa, stał się on najczęściej używanym CMS dla blogerów i właścicieli stron internetowych.
Wiele osób używa WordPressa do swoich celów biznesowych. Ale nadal są ludzie, którzy używają WordPressa do użytku osobistego. WordPress jest najlepszą platformą blogową i jest to najlepsza opcja dla początkujących.
Powodem korzystania z WordPressa jest to, że zapewnia on wspaniałe opcje i funkcje. Oferuje najlepsze funkcje, aby dostosować swój blog lub stronę internetową. Istnieje wiele dostępnych motywów, które są kompatybilne z WordPressem.
Oto 10 najlepszych motywów WordPress na rok 2018:
1. Bloggerly
Jest to responsywny i gotowy na siatkówkę motyw. Ten motyw jest prosty, czysty i nowoczesny.
2. Zippy
Jest to responsywny motyw z nowoczesnym i eleganckim designem. Motyw posiada opcję tworzenia własnego niestandardowego nagłówka i stopki.
3. Bloggerly
Jest to najnowszy motyw WordPress. Posiada on najnowsze i zaktualizowane funkcje. Motyw ma kilka unikalnych funkcji, takich jak wiele pasków bocznych, shortcode, galeria wideo, wyróżnione posty, ikony społecznościowe itp.
4. Elegant
Jest to nowoczesny i kreatywny motyw z kilkoma niesamowitymi opcjami. Motyw oferuje takie funkcje jak własne tło, własne widżety, suwak, opcje kolorów i wiele innych.
5. Modern
Jest to motyw WordPress klasy premium. Posiada on prosty i czysty projekt. Jest to najlepszy motyw WordPress dla ludzi, którzy kochają prostotę i czystość.
6. Biznes
To jest responsywny i gotowy do siatkówki motyw. Posiada funkcję wyświetlania listy ostatnich postów.
7. Keto
To jest gotowy do siatkówki motyw z czystym i nowoczesnym designem. Posiada wiele opcji do dostosowania motywu.
8. Tons Of Fish
Jest to nowoczesny i responsywny motyw. Motyw ma kilka unikalnych funkcji jak lepki nagłówek, lepka stopka itd.
9. Sushi
To jest nowoczesny i gotowy na siatkówkę motyw. Ten motyw jest prosty i czysty. Motyw posiada wiele opcji do dostosowania motywu.
10. A-Team
To jest motyw gotowy na siatkówkę. Motyw ma opcję pokazania ostatnich postów i kategorii.
Wnioski:
To były najlepsze 10 motywów WordPress na rok 2018. Istnieją tysiące dostępnych motywów WordPress, ale te są najlepsze. Jeśli szukasz dobrego i responsywnego motywu, to możesz wybrać dowolny z wyżej wymienionych motywów.