5 najlepszych sposobów na zdobycie nowego konta na Instagramie

Instagram to serwis społecznościowy, który jest używany przez miliardy użytkowników na całym świecie. Aplikacja Instagram jest dostępna na różnych platformach, takich jak Android i iOS.

Instagram to niesamowita platforma społecznościowa, w której możesz udostępniać swoje piękne zdjęcia i filmy. Ale aby uzyskać konto na Instagramie, musisz utworzyć konto. Więc jestem tutaj, aby powiedzieć ci, jak zdobyć konto Instagram?

Jeśli szukasz najlepszych sposobów, aby uzyskać nowe konto Instagram to wylądowałeś na właściwym miejscu. Tutaj mam zamiar dać ci najlepsze wskazówki, które pomogą ci uzyskać nowe konto Instagram.

1. Wyszukaj nazwę użytkownika

Jeśli jesteś nowicjuszem i nie wiesz nic o Instagramie to musisz wyszukać nazwę użytkownika. Możesz wyszukać nazwę użytkownika wpisując nazwę osoby lub marki, którą chcesz śledzić. Jeśli szukasz nazwy użytkownika, wtedy otrzymasz listę kont, które są tworzone przez tę osobę lub markę.

2. Użyj tej samej nazwy użytkownika

Po wyszukaniu nazwy użytkownika, zobaczysz listę kont. Więc, wybierz nazwę użytkownika z tej listy. Jeśli nazwa użytkownika nie jest zajęta wtedy dostaniesz wiadomość na ekranie, że “Twoja nazwa użytkownika jest dostępna”. Pojawi się również komunikat “Ta nazwa użytkownika jest już zajęta. Spróbuj innego”.

3. Utwórz nowy profil

Po otrzymaniu nazwy użytkownika, możesz stworzyć nowy profil. Możesz wybrać jedną z dwóch opcji, takich jak “Konta” i “Ludzie”. Możesz wybrać opcję zgodnie z Twoimi wymaganiami.

4. Logowanie

Po otrzymaniu nazwy użytkownika i profilu będziesz mógł zalogować się na swoje konto. Jeśli używasz nowego urządzenia, to poprosi Cię o zarejestrowanie się po raz pierwszy. Zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika i hasła. Jeśli używasz nowego urządzenia, wtedy poprosi Cię o zalogowanie się po raz pierwszy.

Wnioski:

Tak więc były to najlepsze sposoby na zdobycie nowego konta na Instagramie. Mam nadzieję, że podobał ci się artykuł i to pomoże ci uzyskać nowe konto na Instagramie.